O Stekówce

Burgery

W naszym menu znajdziesz bogatą propozycję soczystych burgerów wołowych, których smak zapamiętasz na bardzo długo. Po prostuj skosztuj!

Steki

Oferujemy najlepsze steki wołowe według wybranego przez Ciebie stopnia wysmażenia. Nasz grill master przygotuje ucztę, a kubki smakowe będą szaleć. Delektuj się!

Pasty

Sztuka przygotowania najlepszego makaronu i jego smak zależy od Chefa, który zna się na rzeczy. Niczym kompozytor nuty, dobiera składniki i tworzy dla Ciebie arię smaków. Takim właśnie Chefem się chwalimy!

Zupy

Nasze zupy po prostu są bardzo smaczne i to opinie gości. Aksamitnie delikatne? A może wyraziste i konkretne? Wybierz dla siebie ścieżkę ulubionego smaku. Gwarantujemy 100% satysfakcji na podniebieniu.

2017

Ruszamy w kulinarną podróż

Desery

Nasze desery są prawdziwym uwieńczeniem całego obiadu. Kosztując je powoli poprawisz sobie humor i nasycisz się pozytywną atmosferą restauracji. Zechcesz ponownie do nas wrócić.

Napoje

Polecamy doskonałe herbaty oraz różnorodne kawy. Napawaj się ich aromatem, zrelaksuj się i wybierz z menu dowolną propozycję potrawy. Nie zawiedziesz się!